Ukázkové příběhy z naší realitní činnosti s praktickými výsledky

Děláme realitní práci úplně jinak, než většina běžných makléřů a realitních kanceláří. Chceme Vám ukázat nejen co děláme jinak, ale hlavně to, že se Vám spolupráce s námi vyplatí.

Proto jsme pro Vás připravili několik ukázkových příběhů. Podívejte se, zda Vám naše práce dává smysl. Pokud ano, rádi pomůžeme i Vám.

Děláme totiž reality:

CHYTŘE > SPOLEHLIVĚ > LIDSKY

Naše vize

CHYTŘE - používáme nejmodernější nástroje, techniky a pomůcky k tomu, aby se naše práce vyplatila jak kupujícímu, tak i prodávajícímu. Učíme se v zahraničí i v ČR od těch nejlepších. Jednoduše, děláme takové realitní služby, které bychom sami v pozici prodávajícího očekávali.

SPOLEHLIVĚ - Rozhodli jsme se vrátit profesi realitního makléře dobré jméno. Děláme maximum pro to, aby realitní transakce proběhla co nejsnadněji a nejrychleji. Máme dostatek zkušeností, abychom věděli, co je potřeba pro zdárné dokončení transakce. Máme za sebou tým spolupracovníků, kteří se specializují na jednotlivé fáze procesu prodeje nemovitosti.

LIDSKY - Nezapomínáme na to, že realitní transakce je jedním z Vašich největších životních rozhodnutí. Víme, že často jde o celoživotní úspory rodiny a potřebujete, aby transakce proběhla bezpečně. Také víme, že se rozhodujete o tom, kde strávíte mnoho dalších let života. Vnímáme životní osudy a příběhy našich klientů. Jsme připraveni si Vás vyslechnout a dát Vám nezaujatý pohled na věc. I my jsme lidé.