Služby a produkty

Podívejte se, co pro Vás mohu udělat, abyste lépe a rychleji prodali svou nemovitost.

Chcete-li prodat svou nemovitost bezpečně, rychle a za dobré peníze, zařídím to pro vás. Připravím vám profesionální marketing, zajistím komunikaci se zájemci, zorganizuji prohlídky, zprostředkuji spolehlivé právní služby a bezpečný převod peněz.

Také Vám pomohu se všemi ostatními náležitostmi na Katastru nemovitostí i Finančním úřadě.

Současně vašim kupujícím pomohu s financováním koupě. 

Videoprohlídka vaší nemovitosti

Chcete-li ty správné kupující zaujmout a nalákat k prohlídce, je video ideálním způsobem. Všichni rádi sledujeme videa na internetu. Natočím pro vás takovou video prohlídku vaší nemovitosti, která přiláká reálné zájemce k fyzické návštěvě. Budou se na ni těšit a po vstupu jim již bude připadat známá.

A naopak video prohlídka sníží počet marných prohlídek od lidí, pro které by vaše nemovitost nebyla vhodná. 

Díky videu tak ukazujete svou nemovitost pouze opravdu vážným zájemcům. A vaše nemovitost také vystoupí z řady ostatních, kteří ukazují pouze pár neosobních fotografií. Buďte jiní. Buďte lepší. Buďte moderní. To vše vám dá jen profesionální video prohlídka.

Zpracování inzerátu

Text inzerátu je jedním z prvních znaků, podle kterých se zájemce rozhoduje, zda se bude dále o vaši nemovitost zajímat.

Napíu vám lákavý text inzerátu, aby se vám ozývalo mnohem více zájemců. Příliš mnoho inzerátů odrazuje i ideálního kupujícího tím, že si nevšimne, že právě tato nemovitost je pro něj ideální.

Nezmeškejte svou příležitost. Profesionální text je nesmírně důležitý a má vliv nejen, jak brzy svou nemovitost prodáte, ale také za kolik.

Profesionální fotografie nemovitosti

Chcete špatnými fotkami vyvolat špatný první dojem?

Pokud chcete od první chvíle potenciálního kupce zaujmout a nadchnout, je potřeba mít správné fotografie. Chcete-li je zaujmout nadprůměrně, pak potřebujete opravdu profesionální obrázky.

Součástí mých služeb je příprava nemovitosti k nafocení, fotografování na místě a následné zpracování v grafickém programu. Teprve takovéto fotografie v dnešní době mohou zaujmout.

Srovnávací tržní analýza prodejní ceny

Srovnávací tržní analýza Vám odhalí, jakou za cenu jít na trh s vaší nemovitostí. Když cenu nastavíte nízko, zbytečně se připravujete o peníze. Když naopak přestřelíte, budete na svého kupce čekat marně.

Doporučím vám, jaká cena je adekvátní, abyste svou nemovitost prodali v rozumném termínu a přitom vydělali maximum.

Ostatní konzultace ohledně nemovitosti

Je toho spousta, co se při prodeji nemovitostí děje. Každý prodej je něčím jiný. A pokaždé jde o velké peníze. 

Máte-li otázku či potřebujete poradit, zeptejte se. Buď vám pomohu osobně, anebo ve spolupráci s některým z mých zkušených kolegů, kteří se na realitním trhu pohybují již dlouhé roky.

Poradenství při tvorbě realitního webu

Jste realitním makléřem a chcete být na internetu více vidět? Máte web a vůbec nic vám nepřináší? Tajně mi závidíte tyto stránky a videa a rádi byste měli něco podobného?

Poradím Vám a pomohu s rozjezdem vašich internetových aktivit.

Stanovení optimální prodejní strategie

V dnešní době existuje mnohem více možností, jak svou nemovitost prodávat, než jen vystavení inzerátu někde na webu.

Záleží na tom, jaké máte představy o ceně a rychlosti prodeje. Existují i osvědčené netradiční formy prodeje, které málokdo používá i přesto, že dokážou přinést mnohem větší zisk. Jen prostě nejsou natolik obvyklé, aby se používaly masověji.

Což je skvělá zpráva pro vás. Budete totiž ojedinělí. A proto budete úspěšnější.

Pořádání hromadných prohlídek

Hromadné prohlídky jsou skvělou příležitostí, jak ušetřit čas vám, jako prodávajícímu. Pokud se provedou správně, tak často zvyšují atraktivitu nemovitosti a pomohou prodej urychlit a ještě zvýšit prodejní cenu.

Vysvětlím vám kouzlo hromadných prohlídek a zorganizuji je pro vás.

Pořádání bleskových prodejních akcí

Bleskové prodejní akce přinášejí zejména rychlý prodej v pevně dohodnutém termínu. Jestliže tedy spěcháte, je to pro vás optimální cesta.

A navíc vám ještě umožní zvýšit konečnou prodejní cenu, protože zde fungují osvědčené psychologické faktory. Jaké?

To vše vám rád osobně osvětlím na osobním setkání.

Příprava nemovitosti na prodej

 

Každou nemovitost lze před zahájením prodeje připravit tak, aby na kupující udělala nejlepší první dojem. Podobně, jako když jdeme na první rande, tak se navoníme, učešeme a hezky oblékneme.

Rozhodně nejde o žádné podvodné praktiky, ale naopak cílem je ukázat to nejlepší z vaší nemovitosti. Máte pouze jednu šanci, abyste udělali skvělý první dojem. Díky tomu se kupující do vaší nemovitosti lépe zamilují.