Správná prodejní cena zajistí, že prodáte svou nemovitost za co nejvíce peněz a přitom rychle.

Tuto službu Vám doporučuji, pokud hodláte svou nemovitost nabízet vlastními silami. 

 • 1
  Srovnám cenové nabídky v okolí.
 • 2
  Najdeme výhody vaší nemovitosti.
 • 3
  Doporučím optimální prodejní cenu.
 • 4
  Doporučím optimální prodejní strategii.
 • 5
  Doporučení, jak zvýšit prodejní hodnotu.

Je toho mnoho, s čím Vám mohu pomoci

Pomohu Vám najít optimální cenu nemovitosti, abyste při prodeji zbytečně neprodělali, anebo abyste na kupujícího kvůli vysoké ceně nečekali nekonečně dlouho. Poskytnu Vám i konzultaci nejvhodnější prodejní strategie konkrétní nemovitosti.

Zavolejte mi na +420 727 931 438 a rád Vám vše vysvětlím. 

 

Prodávejte za správnou cenu

Jestliže stanovíte nízkou prodejní cenu nemovitosti, prodáte sice rychle, ale proděláte při tom zbytečně spoustu peněz.

Naopak, pokud stanovíte cenu příliš vysoko, nikdo si vaši nemovitost nekoupí a budete čekat dlouhé měsíce, či roky. A nakonec stejně budete nuceni dávat velkou slevu, takže požadované ceny stejně nedosáhnete. Naopak čekáním na prodej se vám prodražuje údržba nemovitosti.

Právě proto je vhodné stanovit správnou prodejní cenu nemovitosti pomocí srovnávací tržní analýzy. A s tím Vám rád pomohu. Ušetříte tak mnoho času při zbytečném čekání na kupujícího.

POZOR: Už dávno totiž neplatí, že stačí podat si inzerát a kupci se sami pohrnou. Nabídek je na trhu neuvěřitelně mnoho a kupující jsou dnes mnohem zkušenější a vybíravější, než před lety. Proto je tolik lidí, kteří svou nemovitost nabízejí třeba rok, snižují cenu a stále nejsou schopni ji prodat. Pomohu Vám se této pasti vyhnout.

Jak stanovení správné tržní ceny probíhá?

Optimální je osobní návštěva nemovitosti, ale analýzu lze provést i bez ní. Vše vyřídíme během 1-2 telefonátů:

Zjištění podrobností

Základem je zjištění podrobností o nemovitosti. Pokud je vaše nemovitost něčím výjimečná od okolních nabídek, zvyšuje se šance, že ji prodáte lépe a rychleji.

Stanovení cenové hladiny

Každá lokalita má svou běžnou cenovou hladinu. Stejný byt v Praze může stát i 10x více, než v zapadlé vesničce u hranic.

Srovnání prodejních cen

Mám dostupné tisíce smluv uložených přímo na Katastru nemovitostí. Zde se dá udělat analýza, za kolik se v minulých měsících a letech prodávaly srovnatelné nemovitosti.

Doporučení pro navýšení ceny

Každou nemovitost můžete vylepšit a tím zvýšit její šance, abyste ji prodali výhodněji. Je až neuvěřitelné, jak na tuto možnost samoprodejci často zapomínají.

A přitom právě zde leží obrovský potenciál pro vaše zisky při prodeji nemovitosti.

Zpracuji Vám tržní analýzu, volejte 727 931 438

Možná si teď už začínáte uvědomovat, jak je správné stanovení ceny důležité. Opravdu zde jde o velké peníze. Pokud pro Vás zajišťuji prodej jako váš makléř, tak tuto službu získáváte zdarma.

Jestliže vaším makléřem nejsem, zpracuji Vám srovnávací tržní analýzu za 999 Kč ZDARMA v rámci akce pro okres Nový Jičín a Vsetín. O kolik můžete zbytečně přijít, když prodáte pod cenou? A naopak, kolik vás bude stát marné čekání na kupce, jestliže jste nasadili neadekvátně vysokou cenu?

Ozvěte se mi na +420 727 931 438, pomohu Vám rád.